Wtorek, 18.6.2024
Name days: Elżbieta / Marek / Paula
Idź do strony głównej Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

"Zaczarowany dzień"

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Dziś, 6 grudnia 2012r., w naszym przedszkolu dzień prezentów i wielkich niespodzianek. Najpierw wczesnym rankiem zawitał do każdej grupy Święty Mikołaj, który obdarował każde dziecko słodyczami. Dzieci otrzymały też zabawki do swojej sali, a maluchy z „Jagódek” kolorowe mebelki, natomiast „Słoneczka” piękne nowe dywany do swojej sali.

Wszyscy za prezenty bardzo dziękują.

Przedszkolacy nie ochłonęli jeszcze po wizycie Mikołaja, a tu „czary - mary” i zjawił się Czarodziej - iluzjonista. Tym magikiem był „Carlos” – p. Karol Walerowicz – dyplomowany iluzjonista z Ostrowa Wlkp.

Czarodziej zawitał do naszego przedszkola na zaproszenie dyrektor Biblioteki Publicznej w Nowych Skalmierzycach p. Marii Jezierskiej. Ona też to spotkanie sponsorowała. Nasze przedszkole w ramach współpracy ze środowiskiem od lat współpracuje z biblioteką. Dzieci z naszego przedszkola są częstymi gośćmi biblioteki. Ostatnio 4 - latki „Słoneczka” bawiły się w bibliotece na „Święcie Pluszowego Misia”. Pani dyrektor biblioteki w podziękowaniu za wspólną zabawę zrewanżowała się nam zaproszeniem iluzjonisty.

Program pana „Carlosa” bardzo się wszystkim podobał. Wszystkie dzieci chciały brać czynny udział w „czarowaniu”, gromkimi brawami nagrodziły wspaniały występ iluzjonisty. Uśmiechnięte, zachwycone buzie przedszkolaków mówią same za siebie.

To był naprawdę „zaczarowany dzień”.

 

Galeria Zdjęć