Wtorek, 25.6.2024
Name days: Łucja / Witold / Dorota
Idź do strony głównej Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

GRANT DLA PRZEDSZKOLA

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Gry, zabawki, karty obrazkowe, książki i wiele innych pomocy dydaktycznych do nauki języka angielskiego zakupiono do Publicznego Przedszkola nr 1 „Jarzębinka” w Nowych Skalmierzycach. Było to możliwe dzięki grantowi pozyskanemu w ramach programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności "English Teaching", którego operatorem krajowym jest Nidzicka Fundacja Rozwoju „Nida”. Grant został zdobyty w ramach realizacji projektu edukacyjnego z zakresu języka angielskiego pt. „Sing, rhyme and play – English is easy!"

Przedszkole „Jarzębinka” jako jedyne w gminie Nowe Skalmierzyce bierze udział w cyklu szkoleń oraz pozyskało grant w wysokości 1800zł. na zakup pomocy dydaktycznych. Program obejmuje dwa szkolenia, z których jedno odbyło się w lutym, drugie odbędzie się w czerwcu.

W ramach grantu zakupiono m.in. gry, książki, płyty CD z nagraniami piosenek, karty obrazkowe oraz wiele innych materiałów, które motywują dzieci do nauki. Zakupione pomoce sprawiły dzieciom wielką radość, z chęcią z nich korzystają.

Agnieszka Kalita

Galeria Zdjęć