Środa, 24.7.2024
Name days: Kinga / Krystyna / Michalina
Idź do strony głównej Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

XXI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

W niedzielę 13 stycznia 2013 r. na rzecz XXI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na boisku Gimnazjum w Nowych Skalmierzycach wystąpiły przedszkolaki z naszego przedszkola. 5-latki z grupy kasztanowej przedstawiły krótki program artystyczny: zaśpiewały dwie piosenki, zatańczyły i rozruszały publiczność. Występy naszych przedszkolaków spotkały się z gorącym przyjęciem

Jest to dla naszych dzieci bardzo ważny element edukacyjny, gdyż niewątpliwie motywuje je to do dalszej pracy nad własną osobowością (przezwyciężanie nieśmiałości i tremy przed publicznym występem), jak również angażuje w sprawy społeczne (udział w akcjach charytatywnych), co w przyszłości może zaowocować świadomym udziałem w akcjach podejmowanych na rzecz pomocy innym.

Postawy dzieci kształtowane są w dużej mierze przez nas dorosłych – rodziców, wychowawców. Od naszej postawy, od naszych decyzji zależy to, jakim człowiekiem będzie dziecko w przyszłości. Dlatego też dziękuję tym wszystkim rodzicom, którzy włączyli się do akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i 13 stycznia przyprowadzili swoje pociechy.

Katarzyna Świrta

 

 

Galeria Zdjęć