Wtorek, 18.6.2024
Name days: Elżbieta / Marek / Paula
Idź do strony głównej Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

Droga mamo, drogi tatku mamy dla Was dziś po kwiatku !

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

W piątek 29 maja w naszym przedszkolu uroczyście obchodziliśmy Dzień Mamy i Taty.  Specjalnie na tę okoliczność przedszkolaki przygotowały część  artystyczną: recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Wręczały swoim rodzicom własnoręcznie przygotowane upominki i składały życzenia. Rodzicom towarzyszyły niesamowite emocje: uśmiech, wzruszenie i duma z pociech.  Dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami.

Następne atrakcje czekały w ogrodzie przedszkolnym. Najpierw został rozstrzygnięty konkurs plastyczny „Przedszkolak bezpieczny na drodze” - wszyscy  uczestnicy konkursu  otrzymali  nagrody. Później była okazja do wspólnej zabawy – tańca, rysowania, lepienia babek z piasku. Jak zwykle wielkim powodzeniem cieszyło się malowanie twarzy.  Przy stolikach można było raczyć się domowymi wypiekami, kawą i herbatą.

Dyrektor oraz Rada Pedagogiczna składają serdeczne podziękowanie Rodzicom za liczne przybycie, za wspaniałe ciasta, pomoc w organizacji uroczystości, miłą atmosferę i dobrą zabawę.


Chcesz zobaczyć więcej zdjęć - kliknij tutaj

Galeria Zdjęć