Środa, 24.7.2024
Name days: Kinga / Krystyna / Michalina
Idź do strony głównej Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

Święto Pluszowego Misia

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

 

„Misiu, Misiu podaj łapki,

Na swe nóżki załóż klapki,

Potem w koło obróć się

Z nami zabaw się”

Dziś w naszym przedszkolu wielkie święto ! Przedszkolaki i nauczyciele wspólnie uczcili święto najwspanialszej zabawki, przytulanki, pocieszanki i najwierniejszego przyjaciela każdego dziecka- PLUSZOWEGO MISIA. Były misiowe piosenki, zabawy, ale główną atrakcją był „Prawdziwy Misiu”, który wspólnie z dziećmi, śpiewał, tańczył, słuchał przygotowanych przez dzieci wierszyków. Każda grupa otrzymała misiowy dyplom oraz ciastko w kształcie misia. Dzień ten wywołał wiele uśmiechów na twarzach naszych przedszkolaków.

STO LAT MISIU!

Serdecznie dziękujemy rodzicom z grupy kasztanowej za przybycie i wspólną zabawę.

Joanna Dominiak, Patrycja Augustyniak


Galeria Zdjęć