Wtorek, 18.6.2024
Name days: Elżbieta / Marek / Paula
Idź do strony głównej Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

" 24.FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY"

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF
 
     W naszym przedszkolu wspieraliśmy zaszczytny cel tej ogólnopolskiej akcji, gdyż dzięki takiej zbiórce pieniędzy będzie można zakupić urządzenia medyczne dla oddziałów pediatrycznych, leczyć poważne choroby oraz zapewnić godną opiekę medyczną ludziom w podeszłym wieku.
Do puszek dziewczynek trafiały pieniążki, które uratują jakieś życie. Ten jeden, szczególnie ważny dzień w roku czyni nas lepszymi dla siebie i innych ludzi. Dzięki takiej akcji dzieci w naszym przedszkolu uczą się wrażliwości i pomocy drugiemu człowiekowi. 
 Serdecznie podziękowania dla wszystkich rodziców, dzieci ,pracowników przedszkola, którzy wspomogli ten zaszczytny cel i wrzucili pieniążki do puszek naszych przedszkolaków.
 
Monika RybakGaleria Zdjęć