Wtorek, 25.6.2024
Name days: Łucja / Witold / Dorota
Idź do strony głównej Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

Najwięksi Zbieracze Złota

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

W czwartek 17.09.2015 w Ostrwie Wielkopolskim miało miejsce uroczyste ogłoszenie wyników akcji PCK „ Gorączka złota”. Zadaniem chętnych placówek było zbieranie w określonym czasie złotych monet 1,2 i 5 groszowych. Nasze przedszkolaki wraz z rodzicami spisały się na medal, gdyż nasze Przedszkole uzyskało tytuł „ Największego zbieracza złota” i w kategorii przedszkolaków zajęliśmy 2 miejsce!

Udało nam się nazbierać aż 487,32 zł! Przypomnijmy, że jednym ze statutowych działań Polskiego Czerwonego Krzyża jest m.in. organizacja wypoczynku letniego dla najuboższych dzieci. A pieniążki zebrane w akacji „ Gorączki złota” zostaną właśnie przekazane na sfinansowanie owego wypoczynku.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim rodzicom za pomoc w zbiórce i zapraszamy ponownie do udziału w akcji w marcu 2016!

Stodolska Aneta i Błaszczyk Anna

Galeria Zdjęć