Wtorek, 25.6.2024
Name days: Łucja / Witold / Dorota
Idź do strony głównej Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

Świętowanie czas zacząć!

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Dzisiejszy dzień, tj. 20.05.2013r., był w naszym Przedszkolu szczególny, gdyż rozpoczęliśmy świętowanie jubileuszu 25-lecia istnienia naszego Przedszkola. Z tej okazji starsze dzieci wybrały się na spacer połączony z odwiedzinami naszych przyjaciół. Dzieci odwiedziły pracowników Urzędu Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce, Biblioteki, Poczty, Księgarni, Kwiaciarni wręczając pamiątkowe emblematy w kształcie jarzębinki. Mamy nadzieję, że nasza radość będzie udziałem wszystkich mieszkańców naszego Miasta.

Joanna Dominiak

 

Galeria Zdjęć