Wtorek, 18.6.2024
Name days: Elżbieta / Marek / Paula
Idź do strony głównej Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

Spotkanie wigilijne z PCK

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

6-latki  z sali jaworowej na zaproszenie pani Jadwigi Nowakowskiej przybyły do siedziby  Miejsko – Gminnego Koła Polskiego Czerwonego Krzyża w Nowych Skalmierzycach.  Nasze przedszkolaki uczestniczyły w spotkaniu wigilijnym oraz wręczeniu dyplomów lokalnym władzom i  nominacji nowym wolontariuszom. Dzieci zapoznały się z hymnem  Polskiego Czerwonego Krzyża i wysłuchały przemówienia Pani Przewodniczącej. Nasze przedszkolaki wręczyły Pani Jadwidze świąteczne upominki, a zebrani goście mogli usłyszeć piosenkę świąteczną w wykonaniu najmłodszych. Na zakończenie Pani Jadwiga rozdała dzieciom słodkie niespodzianki. Dziękujemy Pani Jadwidze za sympatyczne spotkanie.

Aneta Stodolska

Galeria Zdjęć