Wtorek, 18.6.2024
Name days: Elżbieta / Marek / Paula
Idź do strony głównej Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

ŚWIATOWY DZIEŃ UŚMIECHU

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

7 października nasze przedszkole włączyło  się w obchody Światowego Dnia Uśmiechu, który od 1999 r. świętowany jest w pierwszy piątek października. Pomysłodawcą tego dnia był Harvey Ball, autor znanego na całym świecie symbolu żółtej uśmiechniętej buzi.

Od rana rodzice przyprowadzający dzieci  do przedszkola zostali obdarowani uśmiechem oraz

 jabłuszkiem wraz z życzeniami miłego dnia. Dzieci w salach odwiedziła Myszka Miki wywołując uśmiech na twarzach naszych przedszkolaków. Gość obdarował dzieci breloczkami z uśmiechniętą buźką na żółtym tle - symbolem dobrej woli i radości. Przez cały dzień obowiązywała zasada – obojętnie co by nie było uśmiech nie schodzi z naszych ust, jesteśmy mili i uprzejmi dla innych, zwracamy się do wszystkich z należytym szacunkiem. Dzieci wykonały uśmiechowe prace plastyczne, a podczas spaceru uśmiechały się do przechodniów.

„Śmiech to zdrowie” - uśmiechajmy się na co dzień – nie tylko w ten dzień!

Hanna Kubicka

Galeria Zdjęć