Poniedziałek, 17.6.2024
Name days: Laura / Leszek / Adolf
Idź do strony głównej Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

POŻEGNANIA NADSZEDŁ CZAS...

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

24 czerwca w niezwykłej atmosferze nasze przedszkole pożegnały dzieci odchodzące do szkoły -  48 sześciolatków i 7 pięciolatków. Pożegnanie to zawsze moment wzruszeń ale również chwila wspomnień o czasie spędzonym w przedszkolu.

Program artystyczny przedstawiony przez przyszłych uczniów był niezwykle ciekawy, rodzice nie kryli łez szczęścia. Dzieci zaprezentowały tańce ludowe, improwizacje taneczno – rytmiczne, piosenki i wiersze. Oklaskom nie było końca.

W pożegnaniu uczestniczyły również dzieci pozostałych grup wiekowych. Każda przygotowała swój własny program dziękując w ten sposób starszym kolegą za wspólne chwile spędzone w przedszkolu.

Pani Dyrektor Anna Walczak pożegnała dzieci ciepłymi słowami, życząc im samych sukcesów w szkole, a rodzicom życzyła, by zawsze mogli być dumni ze swoich pociech. Pani dyrektor  podziękowała również najbardziej zaangażowanym w życie przedszkola rodzicom.

W imieniu rodziców głos zabrała pani Sylwia Przybylska dziękując Dyrekcji, Nauczycielom i wszystkim pracownikom przedszkola.

Była to ostatnia uroczystość w tym gronie – pełna wzruszeń - jak każde pożegnanie. Mamy nadzieję pozostać w miłej pamięci.

Patrycja Augustyniak

Galeria Zdjęć