Środa, 24.7.2024
Name days: Kinga / Krystyna / Michalina
Idź do strony głównej Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

Dzień otwartych drzwi

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

6 lutego nasze przedszkole odwiedzili kandydaci i kandydatki na JARZĘBINKOWYCH PRZEDSZKOLAKÓW wraz z rodzicami. Mieliśmy przyjemność przedstawić się wszystkim młodszym i starszym Gościom, a co najważniejsze poznać się lepiej podczas wspólnych zabaw i zajęć. Przekonaliśmy się, że naszym Dzieciom nie brakuje fantazji i energii do wspólnego poznawania świata przez gry i zabawy, w których wszyscy chętnie uczestniczyli. Nasi Milusińscy doskonale bawili się na dmuchanym zamku i w basenie z kulkami. Odważniejsze dzieci korzystały ze sprzętu sportowego a przyszli artyści zajęli się malowaniem wałeczkami i płaskorzeźbami z kolorowej masy solnej.

Wspólne rozmowy z Rodzicami pomogły nam lepiej poznać indywidualne potrzeby dzieci oraz dały nam możliwość odpowiedzieć na pytania naszych Gości, dotyczące współpracy w wychowaniu i opiece nad pociechami.

Mali Goście po dużym wysiłku na sprzęcie sportowym mieli możliwość ugasić pragnienie soczkiem przygotowanym przez nasze kochane Panie Kucharki. Nie brakowało również owocowych cukierków,  za którymi przepadają i mali i duzi.

Było nam bardzo miło poznać wszystkie Dzieci i Rodziców, a miłe wspomnienia wesołych zabaw, pozostaną w naszej pamięci.

 

J U Ż     D Z I Ś     Z A P R A S Z A M Y     P O N O W N I E      !  !  ! 

Zatem – do zobaczenia!


Galeria Zdjęć