Wtorek, 18.6.2024
Name days: Elżbieta / Marek / Paula
Idź do strony głównej Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

Spotkanie z muzykiem

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

 Muzyka jest obecna w codziennym życiu każdego dziecka, jest również naturalnym sposobem pokazywania swoich uczuć i emocji. Jej słuchanie rozwija wrażliwość, natomiast gra na instrumencie muzycznym ma duży wpływ na rozwój zdolności i osobowości dziecka. Stąd też, aby rozwijać w dzieciach taką aktywność muzyczną Pan Szymon, który prowadzi w naszym przedszkolu rytmikę zaprosił do naszego przedszkola muzyka, który gra na gitarze klasycznej i elektrycznej. Nasz gość na żywo zaprezentował brzmienie przyniesionych gitar, a następnie pozwolił naszym przedszkolakom samodzielnie zagrać na wybranym instrumencie. Były to niezapomniane chwile, które z pewnością na długo zagoszczą w naszej pamięci i może będą początkiem rozwijania ukrytych talentów naszych przedszkolaków.

Joanna Dominiak

Galeria Zdjęć