Środa, 24.7.2024
Name days: Kinga / Krystyna / Michalina
Idź do strony głównej Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

Dzień Dziecka w naszym przedszkolu

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Dnia 1 czerwca 2016 roku obchodziliśmy w  naszym przedszkolu Międzynarodowy Dzień Dziecka.     
W tym wyjątkowym dniu dzieci wraz z nauczycielami rozpoczęły świętowanie na placu zabaw. Panie przygotowały niespodziankę dla swoich podopiecznych, prezentując bajkę pt. „Jarzębinka”. Bajka wzbudziła duże zainteresowanie, jak również wiele radości. Następnie dzieci uczestniczyły w zabawach przy muzyce. Kolejną atrakcją zapewnioną najmłodszym były konkurencje sportowe, w których dzieci chętnie brały udział. Ogromną radość sprawiły dzieciom upominki w postaci piłek, otrzymane od Rady Rodziców. W tym szczególnym dniu wszystkich, zarówno dzieci jak i nauczycieli, nie opuszczał dobry humor. Uśmiechy towarzyszące wszystkim były oznaką dobrej zabawy.  To był wspaniały dzień, który na długo pozostanie w naszej pamięci.


Chcesz obejrzeć więcej zdjęć - kliknij tutajGaleria Zdjęć