Środa, 24.7.2024
Name days: Kinga / Krystyna / Michalina
Idź do strony głównej Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

Dzień Edukacji Narodowej

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Dzień 14 października to Dzień Edukacji Narodowej znany też pod nazwą Dnia Nauczyciela. Święto to obchodziliśmy tego dnia także w naszym przedszkolu.

Z tej okazji dzieci z grupy „Malinowej” przygotowały krótki występ głównie dla wszystkich pań pracujących w naszym przedszkolu. O godzinie 9.15 zebraliśmy się wszyscy na sali grupy „Jaworowej”, aby wspólnie świętować. Najstarsze przedszkolaki zaśpiewały znane piosenki, wyrecytowały wierszyk oraz zaprezentowały nowoczesny taniec. Na koniec, w imieniu wszystkich młodszych kolegów i swoich rówieśników, złożyły paniom życzenia i wręczyły własnoręcznie wykonane kartki.

Był to miły i radosny dzień dla wszystkich pracowników naszej placówki, ale także dla dzieci. Bo w takim dniu każda pani była uśmiechnięta jeszcze bardziej i szerzej niż zwykle  : )

Beata Gruszka

Galeria Zdjęć