Wtorek, 18.6.2024
Name days: Elżbieta / Marek / Paula
Idź do strony głównej Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

Uroczysty apel z okazji "Dnia Niepodległości"

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

„Powiewa flaga, gdy wiatr się zerwie, a na tej fladze biel jest i czerwień. Czerwień to miłość, biel – serce czyste… Piękne są nasze barwy ojczyste”.

W całym przedszkolu (9 listopada) powiewały flagi biało – czerwone. Każde dziecko z naszego przedszkola zabrało dziś do swojego domu flagę. A wszystko to, z okazji Święta Niepodległości. Grupa dzieci 4-letnich z sali „Słonecznej” wraz ze swoimi paniami p. Marylką i p. Izą zaprosiła dzieci 4-5-6-letnie na wspólną uroczystość z okazji Dnia Niepodległości, Każda z grup pięknie przypomniała trudną lekcję historii poprzez taniec, wiersz i piosenkę.

Wszyscy zaśpiewali hymn Polski.

Miłości do Ojczyzny uczymy w naszym przedszkolu już od małego.

Więcej zdjęć można obejrzeć w naszej galerii.

Galeria Zdjęć