Środa, 24.7.2024
Name days: Kinga / Krystyna / Michalina
Idź do strony głównej Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

Przedszkolny koncert kolęd i pastorałek pt.: "Przekażmy sobie znak pokoju"

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

W dniach 17-18 grudnia 2012r. w naszym przedszkolu dobyło się wspólne kolędowanie przygotowane przez dzieci z grup 6-latków. W poniedziałek naszą uroczystość uświetnili goście z Urzędu Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce, Rada Rodziców, ksiądz Przemysław Krupa oraz byli pracownicy przedszkola, natomiast we wtorek gościliśmy pracowników i wychowanków Środowiskowego Domu Samopomocy z Nowych Skalmierzyc.

Wszystkich wprowadziliśmy w nastrój przedświąteczny prezentując znane kolędy, do których śpiewu dołączyli się goście. Dzieci 6-letnie zaprezentowały również historię Bożego Narodzenia, uzmysławiając nam wielką rolę tych świąt, które łączą wszystkich ludzi razem, pokonują wszelkie konflikty i nieporozumienia. W tych dniach we wzajemnym szacunku i dobroci podzieliliśmy się również opłatkiem, najważniejszym symbolem Świąt Bożego Narodzenia.

Pełen emocji był również moment pojawienia się w naszym przedszkolu Gwiazdora, który obdarował wszystkie dzieci prezentami. W podziękowaniu dzieci zaśpiewały dla gościa piosenki.

Chcesz zobaczyć więcej zdjęć - kliknij tutaj.

Galeria Zdjęć