Wtorek, 18.6.2024
Name days: Elżbieta / Marek / Paula
Idź do strony głównej Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

Święto Pluszowego Misia

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

W naszym przedszkolu w dniu 25 listopada 2013 r. obchodziliśmy "Światowy dzień Pluszowego Misia". Każde dziecko w tym dniu przyniosło do przedszkola swojego ulubionego misia: były misie małe i duże, brązowe czy białe, ale wszystkie z nami tańczyły w rytm znanych piosenek. Panie nauczycielki przygotowały w tym dniu dla wszystkich przedszkolaków przedstawienie teatralne "Złotowłosa i trzy misie". W czasie Uroczystości dzieci 3-letnie z grupy "Słonecznej" miały okazję zaśpiewać dla Misia piosenkę "Hello, hello" , której nauczyły się na zajęciach z języka angielskiego (prowadzonych w tej grupie w ramach innowacji pedagogicznej), a wszystkie 5 i 6 latki  biorące udział w zajęciach dodatkowych z języka angielskiego wyśpiewały Misiowi  - w piosence pt. "A Teddy bear" - jak bardzo go kochają! Dzieci poznały również historię i pochodzenie misia, a także otrzymały słodką niespodziankę "Misie Lubisie". W każdej grupie dzieci wykonały swoje ulubione misie różnymi technikami plastycznymi. Dzień ten wywołał wiele uśmiechów na twarzach naszych przedszkolaków.

Monika Rybak

Lidia GądziakGaleria Zdjęć