Poniedziałek, 17.6.2024
Name days: Laura / Leszek / Adolf
Idź do strony głównej Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

„Od latek paru tak jest w zwyczaju, że Święto Flagi obchodzimy w naszym kraju…”

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Z okazji święta narodowego 6-latki z Leśnej Polany wraz z wychowawczyniami przygotowały uroczystość dla naszego przedszkola oraz współpracującego z nami gminnego żłobka. Dzieci zaprezentowały tańce, piosenki oraz wiersze narodowe przypominające wszystkim o Naszej Biało-Czerwonej Fladze. W tym dniu w naszym przedszkolu królowały barwy ojczyste. Dziękujemy rodzicom dzieci z Leśnej Polany za pomoc w przygotowaniu strojów.

Monika Rybak i Honorata Karpisiewicz

Galeria Zdjęć