Sunday, 21.4.2024
Name days: Jarosław / Konrad / Bartosz
Idź do strony głównej Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

Odwiedziny Świętego Mikołaja

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Hen, na dalekiej Północy, wśród wiecznych lodów spowitych łagodnym światłem polarnej zorzy stoi zamek. W zamku tym mieszka i pracuje Św. Mikołaj.
Dzisiaj, 6 grudnia przyjechał jednak do naszych przedszkolaków. Już od samego rana dzień ten zapowiadał się niezwykle-wszystkie dzieci nasłuchują, czy nie słychać dźwięku dzwonka Św. Mikołaja. Tak, przybył do nas razem ze swoimi pomocnikami z wielkim workiem pełnym prezentów. Dzieci powitały Mikołaja śpiewając piosenki. Mikołaj pytał dzieci czy zjadają wszystkie posiłki, czy słuchają swoich pań i czy są grzeczne. Wszystkie przedszkolaki obiecały, że będą grzeczne i zaprosiły Mikołaja, aby przyjechał do naszego przedszkola również w przyszłym roku. Dzieci otrzymały słodkie upominki oraz pozowały do pamiątkowego zdjęcia.

Kliknij tutaj, aby obejrzeć więcej zdjęć.

Galeria Zdjęć