Środa, 24.7.2024
Name days: Kinga / Krystyna / Michalina
Idź do strony głównej Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

Wielkim muzykiem może być każdy...

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

24 maja gościliśmy w naszym przedszkolu uczniów z kółka muzycznego wraz z nauczycielką  ze Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Nowych Skalmierzycach. Uczniowie zaprezentowali przedszkolakom swoje umiejętności muzyczne grając pięć przygotowanych utworów na dzwonkach i keyboardzie. Jesteśmy pełni podziwu dla umiejętności i dużej wrażliwości muzycznej  wszystkich artystów. Po występie, jarzębinkowe przedszkolaki miały możliwość sprawdzenia swoich umiejętności gry na dzwonkach. Może w przyszłości nasze przedszkolaki też dołączą do kółka muzycznego i będą odnosić sukcesy jak ich starsi koledzy.

Serdecznie dziękujemy  Pani Katarzynie Jasińskiej i uczniom ze szkoły za wspaniały koncert i całoroczną współpracę.  

                                                                                                                 

Monika Rybak


Galeria Zdjęć