Poniedziałek, 17.6.2024
Name days: Laura / Leszek / Adolf
Idź do strony głównej Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

Współpraca z rodzicami - poznajemy różne zawody oraz miejsca pracy

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF
Dzięki owocnej współpracy z rodzicami w naszej konwaliowej grupie, dnia 02.11.16r, mięliśmy przyjemność udać się do Zakładów Mięsnych WERBLIŃSKI Sp. z o.o. Do udziału w tej wyprawie grupa konwaliowa zaprosiła również grupę malinową. 
Gdy dotarliśmy na miejsce powitało nas grono pracowników zakładu, w tym jeden z rodziców z naszej konwaliowej grupy. Po przywitaniu się, wdrażano nas jak należy zachowywać się w takim miejscu, zwrócono nam również uwagę na przestrzeganie zasad bezpieczeństwa, następnie każdy z nas otrzymał specjalny czepek, fartuch oraz ochraniacze na obuwie.
Kiedy byliśmy już profesjonalnie ubrani, mogliśmy przystąpić do zwiedzania zakładu oraz zapoznania się z procesem produkcyjnym wyrobów mięsnych, co było dla nas niezwykle ciekawym doświadczeniem. 
Na koniec naszej wyprawy zostaliśmy zaproszeni na poczęstunek, mogliśmy skosztować m.in.:smaczne paróweczki, chlebek z szyneczką a także ogrzać się ciepłą herbatą. Dzieci otrzymały również pamiątkowe upominki od zakładu, co było dla nich wielkim zaskoczeniem i sprawiło im ogromną  frajdę. 
Przedszkolaki w ramach podziękowania wręczyły pracownikom pamiątkowe dyplomy oraz wykonane przez siebie prace plastyczne.
Wycieczka ta bardzo długo zostanie w naszej pamięci, gdyż dzięki niej mogliśmy dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy.
 
Serdecznie dziękujemy rodzicom, za zaangażowanie w akcję Współpraca z rodzicami oraz Zakładowi Mięsnemu WERBLIŃSKI Sp. z o. o.  za możliwość zorganizowania takiej wycieczki i miłe przyjęcie nas u siebie.
 
 
Podziękowania te składają
wychowawczynie grupy konwaliowej
i przedszkolaki.


Galeria Zdjęć