Poniedziałek, 17.6.2024
Name days: Laura / Leszek / Adolf
Idź do strony głównej Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

„Święta, święta, dobry wspólny czas”

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF


Radosna atmosfera świąt Bożego Narodzenia towarzyszyła jarzębinkowym przedszkolakom i ich gościom podczas uroczystego spotkania wigilijnego. 16 grudnia dzieci z grupy jaworowej wraz ze swoją wychowawczynią panią Marią Różańską przygotowały przedstawienie jasełkowe. Piękna sceneria, wspaniałe stroje, i podniosły nastrój przeniosły nas na chwilę do Betlejem, byśmy mogli towarzyszyć nowo narodzonemu dzieciątku, pasterzom, mędrcom i aniołom oraz wspólnie z nimi cieszyć się dobrem i miłością wigilijnej nocy.  

Uroczystość uświetnili swoja obecnością zaproszeni goście: pani Bożena Budzik  burmistrz Gminy i Miasta wraz z  panem Kazimierzem Sipką przewodniczącym Rady Gminy i Miasta, panem Stanisławem Pawlakiem przewodniczącym Komisji Oświaty, panem Danielem Mitułą kierownikiem Referatu Oświaty i Wychowania, panią Eweliną Stachowicz- Zych  inspektor ds. pozyskiwania funduszy europejskich. Mieliśmy przyjemność gościć również pana Klaudiusza Woźniaka komendanta Komisariatu Policji, panią Katarzynę Gajdę kierownik Miejsko Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, byli z nami również przedstawiciele Rady Rodziców i  emeryci naszego przedszkola.

Zwyczaj wystawiania przedstawień świątecznych wpisał się już na stałe do kalendarza uroczystości w naszym przedszkolu spełniając ważną rolę w kształceniu umiejętności wyrażania uczuć i przeżyć przez dzieci. Nasi mali artyści wykazali się wielkim zaangażowaniem i profesjonalizmem za co otrzymali wiele ciepłych słów zarówno od pani Burmistrz, pani Dyrektor jak i wszystkich zaproszonych gości.
Galeria Zdjęć