Środa, 24.7.2024
Name days: Kinga / Krystyna / Michalina
Idź do strony głównej Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

Tłusty czwartek w naszym przedszkolu

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Tłusty Czwartek – tak, jak każe tradycja każdy w ten dzień powinien zjeść pączka. Tak też było w naszym przedszkolu

Od samego rana roznosił się zapach smażonych pączków, które przygotowywały  panie kucharki. Dzieci obserwowały jak robi się pączki, oglądały film oraz przyglądały się pracy pań kucharek w przedszkolu, nie mogły doczekać się podwieczorku. Tworzyły własne pączki oraz faworki z masy solnej i bawiły się przy tym doskonale.  Gdy nadeszła  pora z wielkim apetytem zajadały się pączkami z dżemem. Łasuchy prosiły o dokładkę.

Galeria Zdjęć