Poniedziałek, 17.6.2024
Name days: Laura / Leszek / Adolf
Idź do strony głównej Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

DZIEŃ SENIORA – INTEGRACYJNE SPOTKANIE POKOLEŃ

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

W listopadzie swoje święto obchodzą Seniorzy, z taj okazji dnia 16.11.2016’ w Starym – Nowym Kinie w Nowych Skalmierzycach przy ul. Mostowej, Stowarzyszenie Przyjaciół Jarzębinki już po raz kolejny zorganizowało Międzypokoleniowe Spotkanie Integracyjne. Prezes Stowarzyszenia Pani Hanna Kubicka w słowach przywitania skierowanych do seniorów przytoczyła słowa znanego utworu Kombi „Pokolenie”: „…każde pokolenie ma własny czas, każde pokolenie…”  i tak oto właśnie przychodzi też czas na to, że młode pokolenia przygotowują występy, a pokolenia seniorów są dla nich jedną z najlepszej widowni. Spotkanie integracyjne zostało zorganizowane w formie konkursu dla przedszkolaków z naszej gminy. Zgłosiły się 4 placówki: Przedszkole z Ociąża, Przedszkole
z Gostyczyny, Przedszkole Pod Kasztanami, oraz nasze przedszkole  Jarzębinka. Dzieci z sali malinowej oraz leśna polana reprezentowały godnie nasze przedszkole w pokazie występów tanecznych. Występy wszystkich dzieci były piękne, kolorowe, zachwycające a nawet był występ który rozweselił całą widownię. W konkursie każda przedszkolna reprezentacja została wyróżniona, nagrodzona dyplomami, nagrodami oraz gromkimi brawami. Po zakończonych występach, w czasie kiedy jury udało się na obrady, czas miło wypełnił nam film przywracając wspomnienia z wrześniowego dnia sportu. Wszyscy uczestnicy Międzypokoleniowego Spotkania Integracyjnego wyszli pogodni, zachwyceni i zadowoleni.

Dziękujemy wszystkim za obecność: małym i dużym, organizatorom, gościom, występującym
i widowni, wszystkim którzy poświęcili czas by spędzić wspólnie tak miłe chwile. DZIĘKUJEMY

H.Karpisiewicz


Galeria Zdjęć