Wtorek, 18.6.2024
Name days: Elżbieta / Marek / Paula
Idź do strony głównej Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

"NASI ABSOLWENCI WIELKIMI ARTYSTAMI"

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF
 W naszym przedszkolu gościliśmy uczniów wraz z nauczycielkami ze Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich z Oddziałami Integracyjnymi w Nowych Skalmierzycach, którzy zaprezentowali nam koncert na dzwonkach i keyboardzie. Wykazali się niezwykle wysokim poziomem  umiejętności muzycznych, wrażliwości artystycznej przedstawiając sześć utworów. Nasi przedszkolacy z przejęciem słuchali znanych utworów i przyłączali się śpiewem. Potem mogli spróbować swoich możliwości grając na tych instrumentach. Może wkrótce wielu naszych przedszkolaków dołączy do grona zespołu muzycznego prezentując swój talent muzyczny.
Serdeczne podziękowania dla Pani Katarzyny Jasińskiej za wspaniały koncert muzyczny.
                                                                                                                                                   
Monika Rybak
Galeria Zdjęć