Sunday, 26.5.2024
Name days: Ewelina / Jan / Paweł
Idź do strony głównej Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

Wielkanocne niespodzianki

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

WE WTOREK 15 KWIETNIA 2014 ROKU W NASZYM PRZEDSZKOLU ODBYŁO SIE UROCZYSTE ŚNIADANIE WIELKANOCNE. NA PIĘKNIE PRZYSTROJONYCH STOŁACH NIE ZABRAKŁO TRADYCYJNYCH POTRAW: JAJKA, SZYNKI, BARANKA Z MASŁA ORAZ KIEŁBASKI.

PO ŚNIADANIU PRZEDSZKOLAKI OBEJRZAŁY PRZEDSTAWIENIE PRZYGOTOWANE PRZEZ DZIECI Z SALI KASZTANOWEJ POD CZUJNYM OKIEM PANI MARYLI RÓŻAŃSKIEJ PT. „BRZYDKIE KACZĄTKO”. BAJKĘ TĄ ZNA KAŻDE DZIECKO, ALE W TAKIM WYKONANIU JESZCZE JEJ NIE BYŁO W NASZYM PRZEDSZKOLU.  MALI AKTORZY W PIĘKNIE PRZYGOTOWANYCH KOSTIUMACH WSPANIALE ODEGRALI SWOJE ROLE. DZIECI Z INNYCH GRUP Z WIELKIM ZAINTERESOWANIEM OGLĄDAŁY PRZEDSTAWIENIE PODZIWIAJĄC AKTORSKĄ GRĘ. CAŁY WYSTĘP ZOSTAŁ NAGRODZONY GROMKIMI BRAWAMI, A GRATULACJI NIE BYŁO KOŃCA. NATOMIAST PO WYSTĘPNIE PANI DYREKTOR ANNA WALCZAK PODZIĘKOWAŁA NAUCZYCIELCE I DZIECIOM Z SALI KASZTANOWEJ ZA TAK WSPANIAŁE PRZEDSIĘWZIĘCIE.


CHWILĘ PO PRZEDSTAWIENIU NASZE PRZEDSZKOLE ODWIEDZIŁY DWA WIELKANOCNE ZAJĄCE Z KOSZAMI PEŁNYMI SŁODKICH UPOMINKÓW. RAZEM Z PRZEDSZKOLAKAMI ZAŚPIEWAŁY PIOSENKĘ ORAZ ROZDAŁY PREZENTY I ZAPROSIŁY DO PAMIĄTKOWEGO ZDJĘCIA. SPOTKANIE TO SPRAWIŁO PRZEDSZKOLAKOM WIELE RADOŚCI.

DZIĘKUJEMY RADZIE RODZICÓW ZA ZAANGAŻOWANIE W ORGANIZACJĘ NASZEJ UROCZYSTOŚCI - SZCZEGÓLNIE ZA WYPOSAŻENIE KOSZYKÓW NASZYCH ZAJĄCZKÓW.

W TYM DNIU ZOSTAŁ PODSUMOWANY KONKURS PLASTYCZNY „ŚWIĘTA WIELKANOCNE”. ZE WZGLĘDU NA DUŻĄ POMYSŁOWOŚĆ I ORYGINALNE WYKONANIE WSZYSTKICH PRZENIESIONYCH PRZEZ DZIECI PRAC JURY PODJĘŁO DECYZJĘ, ŻE KAŻDY UCZESTNIK OTRZYMA DYPLOM ORAZ UPOMINEK – KOLOROWĄ BAJECZKĘ.

Galeria Zdjęć