Środa, 24.7.2024
Name days: Kinga / Krystyna / Michalina
Idź do strony głównej Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

"25.FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY"

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to akcja charytatywna, która zrzesza wielu ludzi "wrażliwych sercem " i niosących pomoc drugiemu człowiekowi. Również nasze przedszkole przyłączyło się do tej akcji i przedszkolaki kwestowały z puszkami przyczyniając się w ten sposób do ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach pediatrycznych oraz zapewnieniu godnej opieki medycznej seniorom. Nasze przedszkole zebrało kwotę 277,74 zł i 4 Euro. Serdecznie dziękujemy rodzicom, babciom, dziadkom za włączenie się w tą akcję.

Natomiast 15 stycznia 2017r. przedszkolaki z grupy "Leśna polana" i "Maliny" uświetniły swoim występem 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy prezentując taniec i piosenki w "Starym Kinie" przed gronem wielu mieszkańców wspierających tą zaszczytną akcję.
Ta idea jest szczególnie ważna dla naszego przedszkola , gdyż już od najmłodszych lat nasze dzieci wykazują  chęć niesienia pomocy dzieciom chorym i seniorom.
Monika Rybak


Galeria Zdjęć