Sunday, 26.5.2024
Name days: Ewelina / Jan / Paweł
Idź do strony głównej Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

Wizyta przedstawicieli ze Schroniska

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

W środę 30.05.2014 r. do Naszego Przedszkola zawitał miły gość, a mianowicie odwiedziła nas Pani Agnieszka Nowicka, kierownik Gminnego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Ostrowie Wielkopolskim. Pani kierownik była mile zaskoczona ilością zebranych darów dla zwierząt. W ramach podziękowań opowiedziała o swojej pracy oraz jak wygląda dzień zwierząt przebywających w schronisku. Dzieci, zaciekawione opowieściami, chętnie zadawały pytania. Za miłą współpracę pani kierownik wręczyła naszej placówce pamiątkowy dyplom i zapowiedziała kolejną wizytę. Jeszcze raz dziękujemy rodzicom oraz naszym przedszkolakom za włączenie się do tej akcji.

Joanna Dominiak, Aneta Stodolska

Galeria Zdjęć