Środa, 24.7.2024
Name days: Kinga / Krystyna / Michalina
Idź do strony głównej Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

Dziś w przedszkolu piękny bal, bal wspaniały na sto par.

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Tradycją naszego przedszkola jest organizowanie w okresie karnawału balu. Bal karnawałowy w naszym przedszkolu odbył się 21 lutego i poprowadzony był przez pana Szymona. Zarówno dzieci jak i personel przedszkola przybyli w niezwykle kolorowych, pięknych i bajkowych strojach. Można było spotkać księżniczki, wróżki, piratów oraz innych bohaterów bajek. Już od wejścia można było wyczuć niecodzienną atmosferę. Jedne dzieci wchodziły do sali w swoich kostiumach, inne dźwigały je zapakowane w torby i reklamówki. W czasie balu zamówiony fotograf wykonał zdjęcia uwieczniające wyjątkowe stroje dzieci. Wszyscy chętnie się bawili przy znanych piosenkach. Nie zabrakło takich utworów jak: "Jedzie pociąg z daleka", "Kaczuszki" czy „Gangnam style”. Na buziach małych tancerek i tancerzy malował się uśmiech, który nie znikał, mimo chwilowego zmęczenia. Było bardzo wesoło, a kiedy czas zabaw dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały balową sale.

Maja Wojtczak

Galeria Zdjęć