Środa, 24.7.2024
Name days: Kinga / Krystyna / Michalina
Idź do strony głównej Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

Festyn rodzinny z okazji dnia Mamy i Taty

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

03 czerwca w ogrodzie  przedszkolnym odbył  się  coroczny  Festyn Rodzinny, który zapisał się na stałe wśród imprez organizowanych przez nasze przedszkole, jest lubiany przez wszystkich rodziców i dzieci oraz środowisko lokalne.

Celem imprezy było zachęcanie Rodziców do wspólnych zabaw ze swoimi dziećmi, a także dostarczenie uczestnikom festynu wielu okazji do radości, śmiechu i dobrego nastroju. Pogoda również nam sprzyjała,  a atmosfera była wspaniała. Festyn rozpoczęło powitanie Pani dyrektor Anny Walczak. Fantastyczną zabawę o charakterze tanecznym zapewnił nam Pan Szymon Blachowski. Na samym początku wszystkie dzieci zaśpiewały piosenki  o mamie i tacie z okazji ich święta, a następnie dzieci zaprosiły swoich rodziców do wspólnej zabawy.

Ważnym punktem festynu było rozwiązanie dwóch konkursów plastycznych organizowanych w naszym przedszkolu oraz wręczenie nagród  i dyplomów. Na rodziców i dzieci czekały suto zastawione stoły- były słodkości, kawa i herbatka, a także pyszna zupa cebulowa przygotowana przez nasze Panie kucharki. Po kulinarnych niespodziankach na dzieci czekały atrakcje przygotowane przez panie nauczycielki, a mianowicie: cuda z baloników, bańki mydlane, łowienie rybek, malowanie kredami na chodniku, czy budowanie zamków z piasku. Na wszystkich uczestników atrakcji czekały miłe upominki.

Aneta Stodolska


Chcesz obejrzeć więcej zdjęć - kliknij tutaj.
Galeria Zdjęć