Wtorek, 18.6.2024
Name days: Elżbieta / Marek / Paula
Idź do strony głównej Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

DZIEŃ KOBIET W PRZEDSZKOLU

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Dzień Kobiet€“ był dniem świątecznie obchodzonym w naszym przedszkolu.

Radosna atmosfera panowała już od samego rana. Dzieci z sali Borowikowej ze szczególnym zaangażowaniem starali się, aby ten dzień uczynić wyjątkowo miłym. Obchody tego dnia miały swoje zwieńczenie  w uroczystości, podczas której wszystkie kobiety naszego przedszkola, zarówno te duże, jak i te małe otrzymały serdeczne życzenia i upominki. I pomimo, iż pogoda za oknem nie była przyjemna, to w przedszkolnych salach panował ciepły, pogodny i wesoły nastrój.

Beata Arshad

Patrycja Augustyniak

Galeria Zdjęć