Wtorek, 18.6.2024
Name days: Elżbieta / Marek / Paula
Idź do strony głównej Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

Wyniki Gminnego konkursu fotograficznego pt. „Przedszkole - drugi dom”

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

W dniu 17.10.2013r. przeprowadzono w Publicznym Przedszkolu nr 1 „Jarzębinka” w Nowych Skalmierzycach finał Gminnego Konkursu Fotograficznego pt. "Przedszkole- drugi dom" adresowanego do dzieci i nauczycieli przedszkoli z terenu całej Gminy Nowe Skalmierzyce. Konkurs został zorganizowany w ramach Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka. Do głównych celów konkursu należało promowanie, a także rozwijanie  u dzieci zainteresowań związanych z fotografowaniem,  propagowanie nowoczesnego wychowania przedszkolnego, integrowanie  przedszkoli z terenu gminy a przede wszystkim dostarczenie dzieciom  kolejnych okazji do świętowania, wesołej zabawy i czerpania radości z bycia przedszkolakiem.

                W ramach konkursu nadeszło 20 ciekawych i barwnych fotografii Przedszkolaków z całej Gminy Nowe  Skalmierzyce.  Po pełnych emocji obradach, w których Jury starało się bardzo wnikliwie i rzetelnie ocenić fotografie i stwierdzono, że każde z nadesłanych zdjęć było naprawdę wyjątkowe.  Oceniając fotografie brano  pod uwagę przede wszystkim zaangażowanie, pomysłowość ,kreatywność,  spontaniczność, ukazaną radość oraz  jej zgodność z tematem konkursu. Komisja Konkursowa postanowiła nagrodzić i wyróżnić następujących uczestników  konkursu:


I MIEJSCE

GRUPA DZIECI 4- LETNICH Z SALI WRZOSOWEJ

PUBLICZNE PRZEDSZKOLE „JARZĘBINKA” W NOWYCH SKALMIERZYCACH

 


II MIEJSCE

GRUPA DZIECI 5,6-LETNICH

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. BŁ. JANA NEPOMUCENA W GOSTYCZYNIE

 


III MIEJSCE

GRUPA DZIECI 3,4 - LETNICH Z SALI MALINOWEJ

PUBLICZNE PRZEDSZKOLE „JARZĘBINKA” W NOWYCH SKALMIERZYCACH

 

Laureaci konkursu otrzymają ciekawe nagrody i dyplomy. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają pamiątkowe dyplomy.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy za nadesłanie przepięknych prac, a wygranym i wyróżnionym GRATULUJEMY!!

Galeria Zdjęć