Sunday, 21.4.2024
Name days: Jarosław / Konrad / Bartosz
Idź do strony głównej Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

SPOTKANIE Z LEŚNIKIEM

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

SPOTKANIE Z LEŚNIKIEM

Edukacja proekologiczna odgrywa w naszym przedszkolu istotną rolę. Dlatego też przedszkolaki miały okazję spotkać się z wyjątkowym gościem- Panem Leśnikiem Karolem Stachowskim. Podczas spotkania dzieci dowiedziały się na czym polega praca leśnika, wysłuchały ciekawostek dotyczących zwierząt żyjących w lasach a także nauczyły się rozpoznawać drzewa po ich liściach i owocach. Pan Karol odpowiedział również na wiele nurtujących nasze przedszkolaki pytań. Dzieci pytały m.in. o to jakie przysmaki najbardziej lubią jeże oraz w jaki sposób bezpiecznie dokarmiać ptaki zimą.
Serdecznie dziękujemy za to spotkanie, które dostarczyło nam wiele cennej wiedzy.

Agnieszka Kalita, Małgorzata Brudzeńska
Galeria Zdjęć