Czwartek, 8.12.2022
Name days: Edyta / Maria / Alojzy
Idź do strony głównej Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

Spektakl Teatru Młodego Widza "Włóczykij" z Kalisza pt.: "Przygody Wróbelka Elemelka"

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Spektakl Teatru Młodego Widza "Włóczykij" z Kalisza pt.: "Przygody Wróbelka Elemelka"

9 listopada mieliśmy przyjemność gościć w naszym przedszkolu aktorów z Teatru Młodego Widza "Włóczykij" z Kalisza",którzy przedstawili nam spektakl pt.: "Przygody Wróbelka Elemelka.

Dzieci miały okazję poznać przeuroczego wróbelka, z którym uczyły się literek oraz zasad ruchu drogowego. Przedstawienie to przysporzyło wszystkim wielu pozytywnych emocji. Każdy mógł wykazać się swoją wiedzą, brać czynny udział odpowiadając na pytania bohaterów. Kilkoro śmiałków miało także okazję wcielić się w rolę aktora i wystąpić na scenie. Na koniec dzieci pożegnały naszych gości gromkimi brawami.

Przedstawienie to , również miało na celu przypomnienie , że przyszedł już jesienny , chłodny czas i pora zadbać o ptaki.

Dzieci z naszego przedszkola co roku pamiętają o tym i wraz ze swoimi paniami dokarmiają ptaszki w pobliskich karmnikach , przy przedszkolu, wsypując tam ziarenka lub suchy chleb - tak będzie i w tym roku .

Galeria Zdjęć