Czwartek, 8.12.2022
Name days: Edyta / Maria / Alojzy
Idź do strony głównej Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

Rodzinny konkurs plastyczny pt.„ Wesoła Jesienna dynia”

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Rodzinny konkurs plastyczny pt.„ Wesoła Jesienna dynia”.

Dynia- ogromne, radośnie kolorowe warzywo kojarzące się nieodmiennie z jesienią. Z okazji jej święta w naszym przedszkolu odbył się rodzinny konkurs plastyczny, którego bohaterem była uśmiechnięta dynia. Każda z prezentowanych prac była wyjątkowa, a jej autorzy wykazali się niezwykłą kreatywnością i zaangażowaniem. Cieszymy się, że tak licznie nasze przedszkolaki wzięły udział w konkursie wraz ze swoimi Rodzicami. W związku z tym, wszyscy uczestnicy zabawy otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki.

WSZYSTKIM, KTÓRZY PODJĘLI WYZWANIE I WZIĘLI UDZIAŁ W KONKURSIE SERDECZNIE GRATULUJEMY.

Małgorzata Brudzeńska

Jolanta Mencel


Galeria Zdjęć