Środa, 24.7.2024
Name days: Kinga / Krystyna / Michalina
Idź do strony głównej Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

Rodzinne spotkanie z „Mikołajem”

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

„Wszystkie dzieci Mikołaja kochają

Wszystkie dzieci na Niego czekają.

Moc prezentów każdemu przyniesie,

Każe dziecko z prezentów się cieszy….”

 

16 grudnia 2023r. odbyło się spotkanie Mikołajkowe zorganizowane przez Radę Rodziców P.P. „Jarzębinka” dla wszystkich przedszkolaków i ich rodzin oraz wychowawczyń.

Jarzębinkowe przedszkolaki razem ze swoimi rodzicami z niecierpliwością czekały na wyjątkową osobę, jaką był Święty Mikołaj. Dzieci oraz młodzież ze Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wlkp. wykonały, krótki występ artystyczny. Zaproszeni goście najpierw wzięli udział w wiele różnych atrakcyjnych zabawach integracyjnych i ruchowych. Po zakończonej zabawie dzieci nadsłuchiwały dźwięku dzwoneczków, które słychać było już z daleka i świadczyło to o tym, że na salę zbliża się nikt inny, jak tylko Święty Mikołaj we własnej osobie. Przedszkolaki były bardzo szczęśliwe, rozpromienione, a kiedy znalazły się blisko Świętego Mikołaja – troszkę zawstydzone. Na zakończenie Święty Mikołaj wszystkim przedszkolakom osobiście wręczał paczki. Podczas wręczania prezentów chętnie rozmawiał z przedszkolakami.

Rodzice przygotowali również stoiska, na których można było ozdobić pierniczki, wykonać przepiękny świąteczny obrazek i zrobić sobie kolorowy tatuaż na pamiątkę, oraz loterię fantową.

Loteria cieszyła się wielkim zainteresowaniem wśród uczestników spotkania, tym bardziej, że każdy los wygrywał i przynosił radość. Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom, którzy włączyli się w akcję Loterii Fantów.

Oczekiwana cały rok wizyta Mikołaja minęła w bardzo miłej atmosferze i przyniosła naszym przedszkolakom wiele satysfakcji i radości. Dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich dzieci.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie miłego spotkania, a szczególnie Pani przewodniczącej Katarzynie Armanowskiej, przedstawicielom Rady Rodziców i MIKOŁAJOWI.

Wszystkim dzieciom i rodzicom dziękujemy za przybycie i wspaniałą zabawę!!!


Galeria Zdjęć