Środa, 10.8.2022
Name days: Bogdan / Borys / Wawrzyńiec
Idź do strony głównej Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

Pożegnanie przedszkola 6- latków

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Pożegnanie przedszkola  6- latków

                                                    

                                                     …..To były piękne dni, gdy chodziliśmy

                                                                   do przedszkola „Jarzębinka”, gdy uczyliśmy się

                                                                 jak pisać imię swe, gdy poznaliśmy tysiąc słów……….

 

 

           Każdy przedszkolak jest szczęśliwy w naszym przedszkolu, bo tu poznaje cały świat. Jednak przychodzi czas, kiedy trzeba zostawić zabawki  i  wybrać nową drogę – szkołę.   

Dlatego w dniu 22 czerwca 2022 r. przedszkolaki z grupy „Leśna polana”, „Słoneczka”, „Konwalie” zaprezentowały swój występ artystyczny  w Starym Kinie w Nowych Skalmierzycach dla pani  Dyrektor i pani Wicedyrektor  przedszkola, rodziców i nauczycieli. Przedstawienie rozpoczęły w pięknych strojach i dostojnie zatańczyły poloneza. Nie jedna łza zakręciła się w oku, gdy recytowały wiersze i śpiewały piosenki o swoich szczęśliwych chwilach w przedszkolu. Niezwykły talent artystyczny zaprezentowały grupy przedszkolaków w tańcach, z różnymi rekwizytami: parasolki, wachlarze czy kolorowe pompony. Na koniec występu na  widowni pojawiły się gromkie brawa dla naszych artystów. Pani Dyrektor w swoim  przemówieniu do wszystkich przedszkolaków życzyła im sukcesów w szkole, a w każdym  z nas pozostaną  miłe wspomnienia, gdy mogliśmy się wspólnie bawić .Wręczyła wszystkim dzieciom dyplom ukończenia przedszkola i upominki od Rady Rodziców .

                   Życzymy naszym przedszkolakom sukcesów w nauce w szkole, wspaniałych nowych przyjaźni i bezpiecznego wypoczynku w wakacje.

                                                         

                                                                                            A.Stodolska, M.Karbowiak, M.Rybak

                                                                                            M.Brudzeńska,  B.Gruszka, Olga Zdziebkowska, M.Mencel                                                                                            

Galeria Zdjęć