Sunday, 26.5.2024
Name days: Ewelina / Jan / Paweł
Idź do strony głównej Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

Obchody 35- lecia przedszkola "Jarzębinka"

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Świętujemy 35-lecie przedszkola "Jarzębinka"


24 kwietnia 2023 roku dla Publicznego Przedszkola nr 1 „Jarzębinka” w Nowych Skalmierzycach był dniem szczególnym i wyjątkowym. Placówka obchodziła 35-lecie swojego istnienia. Uroczysty jubileusz odbył się na sali widowiskowej „Starego Kina”, natomiast w przedszkolu dzieci świętowały cały tydzień.

Tydzień rozpoczęliśmy od obejrzenia prezentacji o przedszkolu oraz wykonaniu pracy plastycznej „Moje Przedszkole”. Na korytarzach dzieci mogły podziwiać plakaty ze wspomnieniami z poprzednich lat. Kolejny dzień był  jarzębinkowym dniem zabaw matematycznych . W środę dla dzieci wystąpił teatrzyk nauczycielski z przedstawieniem pt.: „Jarzębinka”, które miało na celu poznanie historii nazwy przedszkola. Po spektaklu postaci z bajek w każdej z sal utworzyły specjalne stacje z zabawami sportowymi i nie tylko dla dzieci, a były to wilk i niedźwiedź, Jarzębinka – dziewczynka, babcia, wiewiórka oraz łabędzie. W czwartek w naszym przedszkolu została zorganizowana dyskoteka na której nie zabrakło zabawnej i głośnej muzyki, przeróżnych tańców i zabaw oraz wyśmienitego humoru. Tego wszyscy doskonale się bawili. Po dyskotece na każda grupę czekała kawiarenka ze słodkim poczęstunkiem. Ostatni dzień świętowania był dniem w którym dzieci razem odśpiewały hymn przedszkola i po tym odbyła się akademia , w której wystąpiły dzieci z najstarszej grupy oraz absolwenci przedszkola. Cały tydzień był bogaty w radosne doświadczenia związane z urodzinami naszego przedszkola.

Zapraszamy do obejrzenia filmiku :)

Galeria Zdjęć