Sunday, 26.5.2024
Name days: Ewelina / Jan / Paweł
Idź do strony głównej Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

Mikołajki w przedszkolu

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Mikołajki w przedszkolu

 

„6 grudnia – jak dobrze wiecie,

Święty Mikołaj chodzi po świecie.

Dźwiga swój worek niezmordowanie

i każde dziecko prezent dostanie.

A kiedy rozda już prezenty,

wraca do nieba uśmiechnięty”

 

Zgodnie z tradycją 6 grudnia obchodziliśmy w przedszkolu mikołajkowe święto. W  dniu Mikołajek nasze przedszkolaki  zamieniły się w pomocników Mikołaja i przyszły do przedszkola ubrane na czerwono i w czerwonych czapeczkach. Już od rana zastanawiały się czy Mikołaj odwiedzi  nasze przedszkole i czy przyniesie prezenty.  Po śniadaniu grupy przechodziły do sali, w której znajdowała się kraina Mikołaja i czekał tam na nich właśnie On! Dzieci przywitały się z niezwykłym gościem i zaprezentowały  wierszyk, piosenki, tańce przygotowane specjalnie dla Niego. Mikołaj był zachwycony i rozdał wszystkim dzieciom prezenty.

 

Dziękujemy kochany Mikołaju, że nie zapomniałeś o nas! Dziękujemy  za wszystkie wspaniałości i wprowadzenie nas w czas radosnego oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia!

Dziękujemy trójkom klasowym za wsparcie mikołajowego worka :)

Galeria Zdjęć