Sunday, 26.5.2024
Name days: Ewelina / Jan / Paweł
Idź do strony głównej Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

III Gminna Olimpiada Sportowa Przedszkolaków

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

III Gminna Olimpiada Sportowa Przedszkolaków

10.04 odbyło się święto sportu przedszkolaków w naszej gminie. Olimpiada sportowa zorganizowana przez Odział Przedszkolny Szkoły Podstawowej im. Polskich Noblistów w Nowych Skalmierzycach. Nasze przedszkole reprezentowały dwie drużyny: Drużyna dzieci 6-letnich oraz drużyna dzieci 4-5-letnich. Drużyna dzieci młodszych wywalczyła III miejsce na podium za co otrzymali puchar, starszakom nie udało się wygrać, zajęli miejsce 6, mimo to była to świetna zabawa!! Każda drużyna otrzymała pamiątkowe dyplomy, a wszyscy zawodnicy nagrodzeni zostali medalem. Ponadto dla każdego zawodnika i kibica przygotowano słodki upominek.

Organizatorom dziękujemy za zaproszenie do gminnego sportowego święta, zdrową rywalizację i świetną zabawę.

Galeria Zdjęć