Sunday, 21.4.2024
Name days: Jarosław / Konrad / Bartosz
Idź do strony głównej Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

Gminny konkurs profilaktyczny „My z rodzicami czas miło spędzamy - z Internetu nie korzystamy”

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Gminny konkurs profilaktyczny „My z rodzicami czas miło spędzamy -  z Internetu nie korzystamy”,  którego organizatorem jest Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej         w Nowych Skalmierzycach ma na celu propagować zdrowy styl życia oraz spędzania czasu wolnego, dbać o prawidłowy rozwój dziecka, świadomie rozumować skalę zagrożenia wynikającego z uzależniania poprzez wnikliwe zapoznanie z tematem.

Konkurs został skierowany  do dzieci sześcioletnich z przedszkoli na terenie Gminy i Miasta Nowych Skalmierzyc. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu plakatu przedstawiającego spędzenie czasu wolnego z rodziną, kolegami.

Z ogromną radością informujemy i gratulujemy naszym przedszkolakom, którzy wzięli udział w gminnym konkursie profilaktycznym „My z rodzicami czas miło spędzamy  - z Internetu nie korzystamy”. Z naszego przedszkola nagrodzono:

I miejsce – Zofia Frątczak z grupy słonecznej

II miejsce  Hanna Mikołajczak oraz Szymon Jurek z grupy konwaliowej

III miejsce  Barbara Galuba z grupy słonecznej

Serdecznie gratulujemy naszym wychowankom oraz rodzicom. Życzymy dalszych sukcesów.

Monika Mikołajczyk

Honorata Karpisiewicz

 

Galeria Zdjęć