Sunday, 3.7.2022
Name days: Tomasz / Jacek / Mirosława
Idź do strony głównej Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

"Dzień Dziecka" w "Jarzębince"

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

"Dzień Dziecka"

Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się – ze wszystkich sił – tego, czego pragnie.

Paulo Coelho „Piąta góra”

Dnia 1 czerwca jak co roku wszystkie dzieci na całym świecie obchodzą swoje święto - i te małe i te duże. 

Z tej okazji w naszym przedszkolu na nasze dzieci czekało mnóstwo przygotowanych przez nas atrakcji min.: zabawy sportowe z trenerem piłki nożnej, który zorganizował  profesjonalne zawody sportowe, zabawy w piasku i budowanie zamków, malowanie kredą na chodniku, a na końcu na każdego czekał odpoczynek w naszej przedszkolnej kawiarence, gdzie czekała na wszystkich słodka niespodzianka przygotowana przez nasze panie z kuchni.

Dzień ten przyniósł dzieciom oraz paniom wiele radości i uśmiechu, a konkurencje sportowe pozwoliły na poznanie zasad właściwego dopingu sportowego oraz na rozwijanie odporności emocjoinalnej w sytuacjach porażki lub zwyciestwa. 

Wizyta trenera w naszej placówce była możliwa dzięki firmie CRISPY , która ufundowała dla naszych dzieci zdrowe przekąski oraz dzięki uprzejmości klubu sportowego KKS - Kalisz , który dodatkowo przygotował dla wszystkich darmowe zaproszenia na mecz piłki nożnej drużyny seniorów KKS - Kalisz.


Chcesz obejrzeć więcej zdjęć - kliknij tutaj

Galeria Zdjęć