Sunday, 21.4.2024
Name days: Jarosław / Konrad / Bartosz
Idź do strony głównej Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

DRZWI OTWARTE - FOTORELACJA

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

                               W poniedziałek 27.02.2023 w godzinach popołudniowych odbyły się w naszym przedszkolu Dzień Otwartych Drzwi, który zaczął się od powitania gości oraz wręczenia  dzieciom miłego upominku wywołującego uśmiech.  Maluchy odwiedzały sale przedszkolne i uczestniczyły w zabawach tematycznie związanych z hasłem przewodnim – Spacerem po krainach w Jarzębince.

Wędrówka rozpoczęła się  zabawami plastycznymi w Sali borowikowej, gdzie dzieci mogły malować farbami paluszkowymi, lepić z ciastoliny, bawić się piaskiem kinetycznym.

Sala jagodowa zamieniła się w salę multimedialną. Dzieci bawiły się klockami konstrukcyjno-manipulacyjnymi, uczestniczyły w zabawach na „ Magicznym dywanie”, oraz mogły pomalować paluszkami po tablicy multimedialnej.

Sala teatralna to kraina sportowa- tam zorganizowany był tor przeszk z wykorzystaniem drewnianych elementów i przyrządów sportowych

Sala borowikowa zamieniła się w salę sensoryczną rozbudzającą wszelakie zmysły małych przedszkolaków. Dzieci mogły za pomocą pędzelka odkryć ukryte pod warstwą kaszki obrazki, pobawić się masą śniegową i zwierzątkami, mogły nawlekać koraliki na kolorowe druciki kreatywne w kształcie śnieżynek, zapinać i odpinać klamerki na materiałowych rybkach, przejść się po sensorycznym torze i doświadczyć nowych wrażeń dotykowych.

Bardzo dziękujemy za odwiedzenie naszej placówki i zapraszamy serdecznie małych milusińskich do rozpoczęcia przygody w naszym

Przedszkolu  „Jarzębinka”.

                                                                                     Zapraszamy do Jarzębinki!


Galeria Zdjęć