Sunday, 26.5.2024
Name days: Ewelina / Jan / Paweł
Idź do strony głównej Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

"Aniołek i zaczarowane pierniczki"

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

„ Aniołek i zaczarowane pierniczki”

Z okazji dnia Pierniczka, który odbył się w naszym przedszkolu 14.12 dzieci mogły przenieść się w niezwykły świat teatru za sprawą przedstawienia teatralnego pod tytułem „  Aniołek i zaczarowane pierniczki”. Niezwykle ciepła i pouczająca historia Aniołka spełniającego 4 dobre uczynki  wykonaniu teatrzyku nauczycielskiego pozwoliła dzieciom zrozumieć istotę Świąt Bożego Narodzenia, ukazać dobro, jakie jest w każdym z nas i pozwoliła rozpocząć  magiczny czas oczekiwania na Świąteczny Cud w Naszym Przedszkolu.

Zespół teatrzyku nauczycielskiego „ Jarzębinka”

Galeria Zdjęć