Czwartek, 27.2.2020
Name days: Gabriel / Anastazjia / Anna
Idź do strony głównej Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

"Wigilia w przedszkolu"

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

 Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas, na który czekamy i przeżywamy go uroczyście w naszym przedszkolu.  Już z początkiem grudnia widoczne były świąteczne przygotowania. Oprócz  dekoracji sal, wykonywania świątecznych ozdób , nasze dzieci uczyły się wierszy, tańców, gry na instrumentach perkusyjnych oraz śpiewania kolęd .

W dniu 11 grudnia odbyła się uroczysta wigilia w naszym przedszkolu, wszystkie dzieci  w tym dniu były odświętnie ubrane i z niecierpliwością  oczekiwały na wspólny, wigilijny obiad. Wspaniałym i niezapomnianym momentem było dzielenie się opłatkiem oraz składanie sobie świątecznych życzeń.

W uroczysty nastrój wprowadziły nas występy bożonarodzeniowe, dzieci z grupy "leśna polana", "słoneczka" oraz ""jawory".  Przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem  odegrały swoje role, prezentowały swoje umiejętności recytatorskie , wokalne oraz taneczne, co zostało nagrodzone gromkimi brawami.

Pani Dyrektor złożyła wszystkim obecnym świąteczne życzenia, po czym wszyscy wspólnie zasiedli do pięknie przygotowanych stołów.

Występy przedszkolaków wprowadziły  przybyłych gości w wyjątkową atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.

Galeria Zdjęć