Czwartek, 27.2.2020
Name days: Gabriel / Anastazjia / Anna
Idź do strony głównej Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

Rozstrzygnięcie Konkursu na Ozdobę Świąteczną

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Już po raz kolejny zorganizowaliśmy w naszym przedszkolu Konkurs na Ozdobę Świąteczną. Nasze przedszkolaki wraz ze swoimi rodzicami spisali się na medal. Na konkurs wpłynęło około 100 prac. Wśród tak wielu ozdób można wymienić: stroiki, bombki, aniołki, choinki, szopki. Jury nie miało łatwego wyboru. Po długich naradach wytypowano zwycięzców, ale też każdy uczestnik konkursu otrzymał dyplom i mały upominek. Przygotowane ozdoby wystawione były na kiermaszu świątecznym podczas tegorocznych Mikołajek przygotowanych przez Radę Rodziców. Wszystkim zwycięzcom gratulujemy a rodzicom dziękujemy za zaangażowanie.

Violeta Ławniczak, Maja Świec, Beata Gruszka

Galeria Zdjęć