Czwartek, 27.2.2020
Name days: Gabriel / Anastazjia / Anna
Idź do strony głównej Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

MIKOŁAJKI 2019

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Wizyta świętego Mikołaja, to jeden z  najbardziej oczekiwanych  przez dzieci dni  w roku. Dla naszych przedszkolaków tym szczególnym dniem była sobota 7 grudnia. Oczekując upragnionego Gościa dzieci wraz z rodzicami aktywnie uczestniczyły w zabawach, do których zapraszał przezabawny Elfik

Bałwanek Olaf, tańce, własnoręczne wykonanie ozdób świątecznych - to kolejne atrakcje, które organizatorzy przygotowali dla najmłodszych.

Pomimo dobrej zabawy dzieci z niecierpliwością czekały na przybycie głównego gościa spotkania… i w końcu pojawił się wyczekiwany przez wszystkich Święty Mikołaj, z długą, białą brodą i saniami pełnymi prezentów. Przywitano go piosenką i gromkimi brawami. Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami rozdał wszystkim paczki pełne niespodzianek.

Zdjęcia z Mikołajem, będą wspaniałą pamiątką tego spotkania.

Oczekiwana cały rok wizyta Świętego Mikołaja minęła w bardzo miłej atmosferze i przyniosła wiele radości dzieciom i dorosłym.

Serdecznie dziękujemy RADZIE RODZICÓW za przygotowanie i organizację doskonałej imprezy rodzinnej. Dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników!Chcesz obejrzeć zdjęcia - kliknij tutajGaleria Zdjęć