Sunday, 18.4.2021
Name days: Alicja / Bogusław / Barbara
Idź do strony głównej Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

,,Gorączka Złota PCK’’

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Drodzy Rodzice!

Nasze Przedszkole bierze udział w ogólnopolskiej Kampanii Polskiego Czerwonego Krzyża  ,,Gorączka Złota PCK’’, która polega na zbieraniu ,,złotych’’ monet- 1 gr, 2 gr, 5 gr. Celem tej zbiórki jest wspieranie dzieci  znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej i rodzinnej. Akcja jest połączona z konkursem – placówka, która pozyska największą wagę złotych monet otrzyma nagrodę oraz dyplom. Zbiórka monet w naszym Przedszkolu odbywa się w dniach 01.03 – 20.05.2021r. Zachęcamy do wrzucania monet do skarbonek umieszczonych na każdej z sali poszczególnych grup.

Dziękujemy za udział w akcji.

Koordynatorki akcji na terenie przedszkola:

Stodolska Aneta

Błaszczyk Anna


Galeria Zdjęć