Czwartek, 27.2.2020
Name days: Gabriel / Anastazjia / Anna
Idź do strony głównej Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

101 rocznica wybuchu Powstania Wielkopolskiego

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Wychowanie patriotyczne to jeden z priorytetów nauczania w naszym przedszkolu. Chcemy. Aby dzieci, które trafiają pod naszą opiekę, wyrosły na mądrych Polaków świadomych swojej tożsamości kulturowej i historycznej. W piątek 20 grudnia starszaki z naszego przedszkola wzięły udział w uroczystościach przy Pomniku Powstańców Wielkopolskich związanych z obchodami 101 rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego. Była to dla przedszkolaków wspaniała lekcja historii uwieńczona uroczystym odśpiewaniem hymnu narodowego.

Beata Gruszka

Galeria Zdjęć